White Label – platforma skrojona na miarę każdego Pacjenta

Konsultacje lekarskie online

Dlaczego telemedycyna to twój must have w gabinecie?

 

W dobie wielu kolejnych nowinek technologicznych wysuwa nam się na pierwszy plan nowa medyczna platforma: White Label – dostępna w Medfile i haloDoctor. Moduł z ramienia tych firm jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że telemedycyna przeżywa swój renesans, a każdy gabinet może rozszerzyć swoje działania właśnie dzięki skorzystaniu z White Label. W czasach przed pandemicznych telemedycyna opierała się głównie na krótkich rozmowach dotyczących najczęściej przedłużenia np. recept. Aktualna sytuacja uzależniła działanie wielu branż – w tym medycznej od Internetu. Konieczność zadbania o zdrowie swoje i pacjentów, wiele gabinetów rozszerzyło swoje usługi telemedyczne, które okazały się zbawienne dla wielu Pacjentów i gabinetów lekarskich.

 

Lekarz w internecie nie traci na autentyczności i skuteczności

 

Branża medyczna na ten moment jest uzależniona od działań internetowych a gabinety prześcigają się między sobą, oferując to lepsze rozwiązania i ‘dojścia’ do siebie. Między innymi takim dojściem jest skorzystanie z modelu White Label dostępnego w Medfile i haloDoctor. Mając możliwość pracy online, każdy specjalista może być dostępny dla większej ilości Pacjentów, co nie ma wpływu ani na jego autentyczność czy skuteczność. Prawda jest taka, że internet to potężne narzędzie do zbudowania własnej marki a dzięki temu każdy gabinet czy placówka medyczna może rozwijać skrzydła i poszerzać się o kolejne usługi dla Pacjentów.

 

Inwestycja warta zachodu

 

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że otworzenie gabinetu na świat internetu to dobry krok. W szczególności, jeśli można to zrobić w profesjonalny sposób, z konkretną pomocą techniczną i wsparciem technologicznym oraz atrakcyjnymi kosztami instalacji - to wszystko daje właśnie White Label.